WorkDesk – wirtualne biuro Kraków

Usługi informatyczne dla Państwa firmy

Oferujemy Państwu bogatą ofertę profesjonalnych usług informatycznych. Dzięki współpracy z doświadczonymi partnerami możemy wykonać dla Państwa: – identyfikację wizualną Państwa firmy, – responsywną i dostosowaną do urządzeń mobilnych stronę internetową, – projekt plakatów, ulotek, folderów informacyjnych, Oferujemy wysoką jakość w atrakcyjnych cenach.

WIZYTÓWKA
min. 300 PLN
Strona - wizytówka złożona tylko i wyłącznie ze strony głównej. Służąca do podawania najważniejszych informacji o firmie i kontaktu. Możliwe wykorzytania formularza kontaktowego.
STRONA WWW
min. 500 PLN
Strona internetowa z ok. 5 podstronami. Może zawierać więcej informacji na temat poszczególnych usług czy produktów. Podstrona z formularzem kontaktowym, możliwością łatwego edytowania i dodawania wpisów informacyjnych/blogowych (moduł blogowy).
STRONA + SKLEP INTERNETOWY
min. 1500 PLN
Strona internetowa plus zintegrowany z nią sklep internetowy, z możliwością samodzielnego dodawania, edytowania i usuwania produktów wraz z ich opisami.
STRONA EXPERT
min. 3000 PLN
Strona internetowa wraz ze zintegrowanym sklepem internetowym, forum, możliwością logowania uczestników i dodawania przez nich treści. Do 5 dodatkowych modułów. Możliwość indywidualnej wyceny w zależności od oczekiwanego efektu i funkcjonalności.

Podane ceny są orientacyjne. Ostateczny koszt zależy od poziomu skomplikowania strony i ilości dodatkowych modułów/możliwości. Istnieje możliwość łączenia pakietów. Aby wycenić swoją stronę internetową skorzystaj z formularza kontaktowego.

https://onlyragazze.com
www.sessohub.net